Omladinci Čukaričkog slavili protiv Vojvodine za vrh tabele-VeljkoRadosavljević-

Omladinci Čukaričkog slavili protiv Vojvodine za vrh tabele

Omladinska selekcija Čukaričkog igra sjajno ove sezone. Posle Partizana mladi Brđani slavili su u derbi meču i protiv Vojvodine u gostima – 3:1. Ekipa Pavla Delibašića je je odlično ušla u sezonu, u deset odigranih mečeva ima devet pobeda i samo jedan poraz, pa je trenutno na prvom mestu na tabeli, ispred ekipe IMT-a.

U sportskom centru „Vujadin Boškov“ viđen je vrlo kvalitetan meč, u kojem je Čukarički imao gol prednosti posle prvog poluvremena, u 35. minutu pogodio je Veljko Radosavljević. Novosađani su izjednačili preko Sukačeva u 52, ali je potom ponovo na scenu stupio Radosavljević, koji je sa još dva gola u 68. i 78. minutu kompletirao het-trik za vrlo važnu pobedu.