Omladinci Čukaričkog slavili na gostovanju Partizanu u derbiju kola-VeljkoRadosavljević-

Omladinci Čukaričkog slavili na gostovanju Partizanu u derbiju kola

Partizan – Čukarički 0:1 (0:0)

Gledalaca: 200. Sudija: Miroslav Milenković. Strelac: Radosavljević u 58. minutu. Žuti kartoni: Došlov, Dragojević, Petrović (Partizan), Subotić, Adamović (Čukarički). Crveni karton: Dragojević (Partizan).

PARTIZAN: Radulaški, Ćelić, Roganović, Došlov (od 67. Tadić), Alilović, Jovanović (Totić), Petrović (od 90. Stamenković), Dragojević, Popović, Ugrešić (od 79. Ćuk), Mirčetić.

ČUKARIČKI: Begović, Koloni (od 82. Adamović), Mirosavić, Madžarević, Stojanović, Arsović (od 69. Delibašić), Cvetković, Radosavljević, Serafimović, Đorđević (od 78. Dragićević), Subotić (od 62. Mitrović).

Omladinci Čukaričkog slavili su u derbiju sedmog kola šampionata Srbije, na gostovanju Partizanu u „Zemunelu“ – 1:0. Bio je ovo šesti trijumf Brđana u Omladinskoj ligi Srbije, pa su se izabranici Pavla Delibašića makar do završetka nedeljnih susreta popeli na prvu poziciju na tabeli.

Presudio je lep pogodak Veljka Radosavljevića u 58. minutu iz slobodnog udarca sa 20 metara, golman Partizana bio je nemoćan u toj situaciji. Do kraja zanimljivog i vrlo kvalitetnog meča istakao se i golman Čukaričkog Dušan Begović, koji je zaustavio nekoliko opasnih pokušaja igrača domaće ekipe.