Omladinci savladali Brodarac sa 3:0, a kadeti pobedili 1:0--

Omladinci savladali Brodarac sa 3:0, a kadeti pobedili 1:0

OOmladinci Čukaričkog odigrali su i drugi kontrolni meč na pripremama na Zlatiboru, rival im je bio Brodarac. Brđani su protiv vicešampiona Srbije slavili sa 3:0, uz veoma dobru igru, te su pokazali da su već sad spremni za početak šampionata u kojem će imati velike ambicije.

Čukarički je do vođstva došao golom Bakića, prednost je duplirao Ristović, a konačan rezultata postavio je Todorović. Prvih deset minuta meča na Zlatiboru bilo je prilično konfuzno, ali je potom Čukarički preuzeo inicijativu, bio je agresivniji, a pobeda je lako mogla da bude izraženija i ubedljivijim rezultatom.

Prijateljski meč protiv Brodarca odigrali su i kadeti Čukaričkog, i oni su slavili trijumf, sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Uroš Aćimović u drugom poluvremenu. Poslednji meč na pripremama na Zlatiboru omladinci će odigrati u subotu, dok kadeti još traže rivala. Povratak u Beograd je u nedelju.