Kadeti Čukaričkog sjajni, protiv Vrščana brojali do deset!--

Kadeti Čukaričkog sjajni, protiv Vrščana brojali do deset!

Čukarički – OFK Vršac 10:0 (6:0)

Strelci: 1:0 – Ajdar u 17, 2:0 – Petković u 26, 3:0 – Denić u 28, 4:0 – Spasojević u 38, 5:0 – Radić u 43, 6:0 – Grgić u 44, 7:0 – Spasojević u 47, 8:0 – Bibić u 61, 9:0 – Grgić u 65, 10:0 – Rašljanin u 90. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 150. Sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Novak Novaković i Goran Bogićević. Žuti karton: Golijanin (Čukarički).

ČUKARIČKI: Janjić, Mihajlović, Savić, Petković, Hiti, Denić, Radić (od 61. Radojević), Miladinović (od 67. Bogićević), Spasojević (od 54. Golijanin), Grgić (od 71. Rašljanin), Ajdar (od 46. Bibić).

OFK VRŠAC: Radaković, Tošić, Dugić (od 61. Šušnjar), Vranić, Borisavljević, Mioško (od 46. Caran), Maksimović (od 46. Milićević), Vranješ, Grbić (od 46. Sekulić), Necin (od 65. Stanić), Nikolić.

Kadeti Čukaričkog ostvarili su ubedljivu pobedu, treću u tri meča ove sezone, protiv OFK Vršca. Izabranici Nikice Klinčarskog bili su neumoljivi, spakovali su deset lopti iza leđa golmana gostujućeg tima, Radakovića. Seriju je otvorio Ognjen Ajdar u 17. minutu, a do kraja prvog poluvremena još petorica igrača belo-crnih uspevalo je da pogodi mrežu Vrščana. Činili su to redom, Petković, Denić, Spasojević, te potom u poslednja dva minuta prvog dela, Radić i Grgić.

U nastavku Kličnarski je izvršio svih pet izmena, ali je njegova ekipa nastavila da igra u visokom ritmu. Najmlađi u timu Brđana Spasojević je pogodio već na startu drugog poluvremena, upisao se potom i rezervista Bibić, te je i Grgić postigao svoj drugi, a deveto gol za Čukarički, u 65. minutu. Do kraja meča desetka belo-crnih, za koju se pobrinuo još jedan igrač sa klupe, Džejlan Rašljanin.