Čukarički posle preokreta ove sezone osvojio čak 17 bodova!--
LIGA
Čukarički posle preokreta ove sezone osvojio čak 17 bodova!
Prvi preokret u sezoni Čukarički je režirao na gostovanju Voždovcu, gde je na poluvremenu gubio sa 1:0, ali je sjajnom igrom u nastavku, konkretno golovima Bogosavca, Kopitovića i Docića iz jedanaesterca, osvojio sva tri boda. Gubili su potom belo-crni na gostovanju Napretku u Kruševcu, ali su osvojili bod pogotkom Kopitovića u 77. minutu.Slična situacija ponovila se u duelu protiv Partizana na Banovom brdu, kad su crno-beli imali prednost na poluvremenu, ali je ekipa Sime Krunića do i...
Protiv Napretka na Banovom brdu, 1. maja u 18 časova--
LIGA
Protiv Napretka na Banovom brdu, 1. maja u 18 časova
Čukarički se sprema za meč trećeg kola plej-ofa, u okviru kojeg će gostovati Radničkom u Nišu, u četvrtak od 15,30 časova, uz prenos na TV Arenaspot 1. Poznat je i termin meča četvrtog kola plej-ofa, meč između Čukaričkog i Napretka zakazan je za 1. maj, sa početkom u 18 časova.Do kraja šampionata, posle tog susreta, Brđani će igrati još protiv Proletera na domaćem terenu, 5. maja, Mladosti u Lučanima, 11. maja, te Vojvodine u poslednjoj rundi, 19. maja na Banovom brdu.
Kadeti i mlađi kadeti u sredu protiv grčkog Panioniosa--
LIGA
Kadeti i mlađi kadeti u sredu protiv grčkog Panioniosa
U sredu će u goste Čukaričkom doputovati kadeti i mlađi kadeti grčkog Panioniosa. Izabranici Duška Ljubičića (2002. godište) igraće protiv vršnjaka iz grčkog tima u sredu, 24. aprila od 14 časova, dok je za 11,30 zakazan duel mlađih kadeta ova dva tima. Oba susreta biće igrana na veštačkom terenu Čukaričkog na Banovom brdu.Osim ova dva međunarodna prijateljska meča, u sredu će na istom terenu igrati prvenstveni meč petlići Čukaričkog (2006. godište), protiv Teleoptika. Meč 24. kola Oml...
Ognjen Mudrinski igrač kola po izboru Super lige-OgnjenMudrinski-
LIGA
Ognjen Mudrinski igrač kola po izboru Super lige
Nije bilo mnogo dilema oko izbora najboljeg pojedinca minulog kola u Super ligi. Logično, to zvanje je posle dva gola i jedne asistencije u preokretu za pobedu protiv Crvene zvezde poneo centarfor Čukaričkog Ognjen Mudrinski. On je trenutno i prvi strelac tima sa Banovog brda, sa 14 postignutih golova.