Veliki preokret omladinaca za pobedu u derbiju protiv Vojvodine--

Veliki preokret omladinaca za pobedu u derbiju protiv Vojvodine

Sjajan meč viđen je na stadionu BASK-a na Carevoj ćupriji, u derbiju 11. kola Omladinske lige Srbije Čukarički je slavio pobedu protiv Vojvodine – 3:2. Brđani su poveli golom Mihaila Madžarevića u 27. minutu, ali je u nastavku igre usledio preokret.

Novosađani su najpre izjednačili pogotkom Mihaila Ivanovića u 68. minutu, a isti igrač je obezbedio prednost Vojvodini svojim drugim golom u 80. minutu. Nisu se tada predali izabranici Pavla Delibašića, a velike zasluge za trijumf ima upravo šef struke, koji je ispostavilo se načinio izmene vredne pobede.

Nikša Delibašić je u igru ušao u 80. minutu, a samo tri minuta kasnije ubedljivo najmlađi igrač na terenu doneo je izjednačenje – 2:2. U smiraj utakmice, još jedan rezervista na ovom meču, Lazar Vrekić je pogodio za veliki preokret i trijumf koji je Čukarički vratio na treće mesto na tabeli – 3:2.