Trojka Čukaričkog protiv Real Niša, osma pobeda kadeta--

Trojka Čukaričkog protiv Real Niša, osma pobeda kadeta

Čukarički – Real Niš 3:0 (2:0)

Strelci: 1:0 – Dario Grgić u 16, 2:0 – Strahinja Vićević u 39. i Mitar Ergelaš u 50. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Jelena Međedović. Pomoćnici: Aleksandra Milojević i Bojana Šćepanović.

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Petković, Drezgić (od 43. Nikolić), Vićević, Đukić (od 74. Sekulić), Grgić (od 65. Aćimović), Baić (od 46. Šare), Ergelaš, Stajković (od 69. Ilić).

REAL NIŠ: Vukadinović, Marković, Pavlović (od 59. N. Bogdanović), Ve. Bogdanović, Stojković, Đorđević (od 53. Petrović), Kačar (od 79. Milosavljević), Mitić, Vu. Bogdanović, Ahmeti (od 77. Ristić), Đinđić (od 65. Živić).

Kadeti Čukaričkog slavili su pobedu protiv ekipe Real Niš na terenu SC “Rakovica” u meču 12. kola. Brđani su bili bolji rival tokom celog susreta, imali su inicijativu i šanse, a tri su pretočili u golove.

Domaći su u vođstvo došli već u 16. minutu kad je pogodio Dario Grgić, a u 39. minutu prednost je duplirao Strahinja Vićević. U drugom poluvremenu, pogotkom Mitra Ergelaša u 50. minutu postavljen je konačan rezultat.