Sjajan vikend za mlađe kategorije Čukaričkog: Omladinci slavili, kadeti na čelu tabele!-StrahinjaBorisavljević,UrošDrezgić,LazarVrekić,MilošMilivojević-

Sjajan vikend za mlađe kategorije Čukaričkog: Omladinci slavili, kadeti na čelu tabele!

Sjajan vikend je iza mlađih kategorija Čukaričkog. Omladinci su na gostovanju Radničkom 1923, u tropskim uslovima, slavili pobedu od 3:1, golovima Drezgića u trećem i Milivojevića u 16. i 47. minutu. Posle sedam kola Brđani su na četvrtoj poziciji, sa pet pobeda i dva poraza, odnosno 15 osvojenih bodova. U narednoj rundi, u derbiju kola, belo-crni će ugostiti Vojvodinu.

Uspešni su bili i kadeti Čukaričkog. Oni su na gostovanju Zemunu slavili sa 4:1, a pogotke su postigli Stanković u 10, Borisavljević u 28. i 30. (iz jedanaesterca), odnosno Vrekić u 90+1. minutu. Ekipa koju sa klupe predvodi Saša Kljajić sada je na čelu tabele, sa šest trijumfa i jednim nerešenim ishodom, odnosno 19 bodova. Toliko ima i drugoplasirana Vojvodina, a upravo će se ove dve ekipe sastati u narednom kolu na Carevoj ćupriji.