Poraz mlađih omladinaca u Kranju, remi mlađih kadeta, gol Mihajla Cvetkovića--

Poraz mlađih omladinaca u Kranju, remi mlađih kadeta, gol Mihajla Cvetkovića

Mlađi omladinci Srbije (do 18 godina) poraženi su u drugom prijateljskom meču protiv vršnjaka Slovenije sa 1:0. Na ovom meču starteri su bili prvotimci Čukaričkog, Lazar Kaličanin, Strahinja Borisavljević, Mihajlo Spasojević, dok su Uroš Miladinović i Bojan Kovačević u igru ušli u drugom poluvremenu.

Mlađi kadeti (do 16 godina) su posle trijumfa u prvom, remizirali u drugom prijateljskom meču protiv vršnjaka Bugarske – 1:1. Strelac jedinog gola za Orliće u tom susretu bio je igrač Čukaričkog Mihajlo Cvetković, koji je bio precizan za izjednačenje u 86. minutu. Starteri u ovom duelu bili su Stefan Đorđević i Andrej Bačanin, dok su sa klupe pored pomenutog Cvetkovića priliku dobili još Nikša Delibašić, Andrej Subotić i Bogdan Plavšić.