Pobeda omladinaca Čukaričkog, sva tri gola u finišu meča-MarkoČermelj,UrošMrdaković,VukašinBraunović-

Pobeda omladinaca Čukaričkog, sva tri gola u finišu meča

Omladinci Čukaričkog posle pobede u derbiju protiv Partizana, slavili su i u vanrednom kolu protiv još jednog gradskog rivala, OFK Beograda. Meč u kojem su Romantičari bili domaćini odigran je na terenima SC FSB na Adi Ciganliji, a Brđani su slavili sa 3:0 (0:0).

Dugo su mreže mirovale, a vođstvo ekipi Velička Kaplanovića doneo je novopečeni omladinski reprezentativac Srbije Vukašin Braunović u 70. minutu. Prednost je šest minuta kasnije duplirao još uvek kadet, Uroš Mrdaković, a konačan rezultat u 85. minutu postavio je Marko Čermelj.

Zanimljivo, sva tri igrača koja su postizala golove na ovom meču, bili su rezervisti, u igru su ušli u drugom poluvremenu. Posle 29. kola u Omladinskoj ligi Srbije Čukarički je na petoj poziciji, sa 58 osvojenih bodova. U narednoj rundi belo-crni će ugostiti Brodarac u nedelju (12,30 časova) na stadionu BASK-a na Carevoj ćupriji.