Omladincima bod, kadeti ponovo slavili i ostali na vrhu tabele--

Omladincima bod, kadeti ponovo slavili i ostali na vrhu tabele

Proteklog vikenda aktivne su bile i mlađe kategorije Čukaričkog. Omladinci su u trećem kolu odigrali nerešeno protiv IMT-a – 1:1. Brđani su poveli golom Vukašina Braunovića u 43. minutu, a konačan rezultat postavio je Vuk Denković u 84. Belo-crni posle tri kola imaju četiri boda. U narednoj rundi izabranici Pavla Delibašića gostovaće Zemunu.

Kadeti su ostvarili i treću pobedu u isto toliko mečeva. Posle Crvene zvezde i Napretka, izabranici Momira Milete bili su bolji i u premijernom meču na domaćem terenu, protiv Ade – 6:0. Golove su postizali Nikša Delibašić u 6. i 26, Luka Pantelić u 16, Veljko Radosavljević u 51. iz jedanaesterca i 61. i Marko Arsović u 59. minutu. Kadeti su posle tri kola na čelu tabele, a u sledećoj rundi igraće protiv Zemuna.