Kadeti Srbije slavili u Rumuniji, Baić strelac, Kožul odbranio penal u 97. minutu--

Kadetska reprezentacija Srbije (igrači rođeni 2002. i mlađi) savladala je odgovarajuću selekciju Rumunije i drugi put za tri dana, sa 2:1. U prvom susretu rezultat je glasio 1:0 u korist Orlića. Tada je strelac jedinog gola bio igrač Čukaričkog, Baić. Veliki doprinos u drugom trijumfu takođe su dali i igrači belo-crnih, a u reprezentaciji ih je bilo čak šestorica: Andrej Kožul, Uroš Drezgić, Luka Nikolić, Viktor Rogan, Mitar Ergelaš i Mihajlo Baić.

Baić je u drugom meču najpre pogodio stativu u 19. minutu, a nedugo potom je bio siguran sa bele tačke za vođstvo Orlića. Imao je Baić priliku da još jednom „sa kreča” zatrese mrežu Rumuna, ali je u 54. minutu drugi put na meču pogodio stativu. U međuvremenu oba tima su postgila još po jedan pogodak, ispostavilo se za konačnih 2:1. Mogla je Rumunija u sedmom minutu nadoknade do izjednačenja, ali je Andrej Kožul, inače kapiten kadeta Čukaričkog, zaustavio šut Pitua iz jedanaesterca.