Igrači Čukaričkog na pozajmici: Rakonjac blistao, slavio i Rubežić-AndrijaFratrović,MarkoRakonjac,NikolaTerzić,BojicaNikčević,SlobodanRubežić,NovakMićović,MarkoŠarić-

Igrači Čukaričkog na pozajmici: Rakonjac blistao, slavio i Rubežić

Novopečeni mladi reprezentativac Crne Gore Marko Rakonjac nastavio je da blista u dresu IMT-a. Centarfor Čukaričkog na pozajmici u klubu sa Novog Beograda bio je najbolji pojedinac u pobedi svog tima protiv Radničkog sa Novog Beograda – 2:1, postigao je oba pogotka. Za „traktoriste“ je debitovao golman Novak Mićović, ceo meč odigrali su i Andrija Fratrović i Nikola Terzić.

U Novom Pazaru snage su odmerili istoimeni domaći tim i Radnički iz Pirota. Slavio je domaćin sa 2:0, a pobedi se radovao Slobodan Rubežić, koji je odigrao čitav susret. U ekipi iz Pirota, svih 90 minuta igrao je Marko Šarić, dok je Bojica Nikčević na teren ušao u 59. minutu.