Duel igrača Čukaričkog u Podgorici: Savić asistent, Rakonjcu pola sata-MarkoRakonjac,MilanSavić-

Duel igrača Čukaričkog u Podgorici: Savić asistent, Rakonjcu pola sata

Zanimljiv meč viđen je u Podgorici, na stadionu „DG Arena“ sastale su se mlade reprezentacije Crne Gore i Bosne i Hercegovine (do 21 godine). U obe selekcije našlo se mesta za po jednog igrača Čukaričkog, a meč je završen miroljubivo – 2:2.

Kod domaćih napadač Brđana Marko Rakonjac igrao je od 57. minuta, u gostujućoj selekciji Milan Savić je odigrao skoro čitav meč, zamenjen je u 94. minutu, a bio je asistent kod drugog gola Bosne i Hercegovine. Crnogorci će naredni meč u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo odigrati 4. juna u Luksemburgu, dok će BiH 3. septembra ugostiti selekciju Republike Irske.