Veljko Birmančević postigao najlepši gol 24. kola Super lige Srbije-VeljkoBirmančević-

Veljko Birmančević postigao najlepši gol 24. kola Super lige Srbije

Veljko Birmančević je postigao najlepši gol 24. kola Super lige Srbije. Vezista Čukaričkog je posle solo akcije u Bačkoj Palanci savladao golman adomaće ekipe za izjednačenje u 73. minutu, pa je na taj način trasirao put ka pobedi Brđana, koji su pet minuta pre kraja kompletirali preokret golom Stefana Šapića (2:1).

Za pogodak Birmančevića glasali su novinari Dejana Popović, Vujadin Tomković i Dušan Nikolić, dok je glas pratilacaa Instagram profila Fudbalskog saveza Srbije otišao Partizanovom prvotimcu Takumi Asanu, u duelu protiv Inđije. Podsetimo, nedavno je i gol Stefana Čolovića, još jednog prvotimca Čukaričkog, bio proglašen za najlepši u kolu.