Preokret omladinaca Čukaričkog u Inđiji--

Preokret omladinaca Čukaričkog u Inđiji

Inđija – Čukarički 2:4 (2:1)

Stadion: Inđije. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Radaković (Novi Sad). Pomoćnici: Svetlana Bilić (Ruma) i Ljubica Čubrilo (Inđija). Strelci: 1:0 – A. Mrđa u prvom, 1:1 – Bosančić u 19, 2:1 – A. Mrđa u 25, 2:2 – Mihailović u 50, 2:3 – Rakonjac u 83, 2:4 – Terzić u 88. minutu. Žuti kartoni: Tepavčević (Inđija), Daničić, Rakonjac (Čukarički).

INĐIJA: Lazić, Bobar, Tepavčević, Koštić (od 80. Rosić), P. Mrđa, Dubajić, Avramović (od 63. Marinković), Milinković, A. Mrđa, Živković (od 85. Grubješić), Zeljković (od 85. Rukacina).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Kamenović, Bakić, Fratrović, Ilić (od 46. Daničić), Radojičić, Rakonjac, Terzić, Mihailović (od 72. Radovanović), Bosančić (od 85. Lončar).

Omladinci Čukaričkog slavili su pobedu na gostovanju Inđiji, posle preokreta u drugom poluvremenu. Nije najbolje krenulo po Brđane, već u prvom minutu Aleksa Mrđa je zatresao Mićovićevu mrežu. Uspeli su belo-crni brzo da izjednače, pogodio je Bosančić u 19. minutu, ali je samo šest minuta kasnije Aleksa Mrđa još jednom doneo vođstvo Inđijcima – 2:1. Tim rezultatom otišlo se i na poluvreme.

Ipak, u nastavku bolja igrač izabranika Velička Kaplanovića. Najpre je u 50. minutu izjednačio Lazar Mihailović, a potom su gosti u finišu kompletirali preokret. Marko Rakonjac je u 83. minutu doneo vođstvo Čukaričkom, a pobedu je pet minuta kasnije overio kapiten Aleksa Terzić – 4:2. U narednom kolu, 1. maja (11 časova), omladinci Čukaričkog će ugostiti ekipu Brodarca.