Omladinci u drugom poluvremenu do pobede nad Voždovcem-BojicaNikčević,SlobodanRubežić,LazarMihailović-

Omladinci u drugom poluvremenu do pobede nad Voždovcem

Voždovac – Čukarički 0:4 (0:0)

Strelci: 0:1 – Nikčević u 51. iz jedanaesterca, 0:2 – Nikčević u 54, 0:3 – Mihailović u 63, 0:4 – Rubežić u 80. minutu. Stadion: Voždovca. Gledalaca: 150. Sudija: Miloš Đorđić. Žuti kartoni: Lainović (Voždovac), Ilić (Čukarički).

VOŽDOVAC: Karadžić, Vuković, Lainović (od 65. Stanojević), Krstović (od 80. Petrović), Mijailović, Nikolić, Oluić, Kilibarda (od 55. Vlahović), Milovanović (od 60. Todorović), Đorđević, Stoisavljević (od 82. Šević).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović (od 75. Đorđević), Kamenović, Daničić (od 75. Lončar), Rubežić, Fratrović, Terzić (od 75. Ristović), Bosančić (od 59. Mihailović), Bakić, Ilić, Nikčević (od 65. Radovanović).

Omladinci Čukaričkog nastavili su šampionsku trku pobedom na gostovanju gradskom rivalu Voždovcu. Nije izgledalo posle prvog poluvremena da će belo-crni stići do ubedljivog trijumfa, s obzirom da se mreže u prvih 45 minuta nisu tresle.

Ipak, u nastavku meča izabranici Velička Kaplanovića bili su sjajni. Pokrenuo ih je Bojica Nikčević, sa dva pogotka, prvim posle jedanaesterca u 51‚ drugim tri minuta kasnije iz igre. Rivala su potom dokrajčili Mihailović, koji je pogodio glavom posle asistencije Kamenovića, odnosno Rubežić, takođe glavom, ovoga puta posle ubačene lopte iz kornera. U narednom kolu Čukarički će gostovati Radničkom u Nišu, 11. maja.