Omladinci Srbije bolji od Bugara, gol Vidosavljevića-MilutinVidosavljević,NovakMićović,UrošIgnjatović-

Omladinci Srbije bolji od Bugara, gol Vidosavljevića

Omladinska selekcija Srbije (do 19 godina) slavila je u prijateljskom meču protiv Bugarske na terenu Sportskog centra FSS u Staroj Pazovi sa 3:0. Bio je to prvi od dva susreta sa istočnim komšijama, drugi će biti na programu 12. marta na istom mestu.

Za omladince Srbije nastupala su i trojica igrača Čukaričkog, Novak Mićović, Milutin Vidosavljević i Uroš Ignjatović. Golman Mićović je branio čitav susret, 90 minuta odigrao je i Vidosavljević, koji je bio strelac trećeg pogotka u 50. minutu, dok je Ignjatović u igru ušao u 60. minutu.

Omladinska selekcija Srbije priprema se za drugi, završni krug kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo (Severna Irska, od 19. jula do 1. avgusta), a rivali će joj biti Vels, Nemačka i Austrija. Domaćin tog turnira biće Vels, od 25. do 31. marta.