Omladinci slavili protiv Dinama, kadeti poraženi od Teleoptika-MarkoRakonjac-

Omladinci slavili protiv Dinama, kadeti poraženi od Teleoptika

Čukarički – Dinamo 1945 1:0 (1:0)

Stadion: SC Rakovica. Gledalaca: 150. Sudija: Igor Stoiljković. Strelac: 1:0 – Rakonjac u 45. minutu. Žuti karton: Terzić (Čukarički).

ČUKARIČKI: Mićović, Bosančić (od 46. Radovanović), Đorđević (od 54. Daničić), Bakić, Radojičić, Fratrović (od 82. Rubežić), Terzić, Nikčević, Veličković, Ilić (od 40. Dukić), Rakonjac (od 70. Ristović).

DINAMO 1945: Dragojević, Graovac (od 87. Cerović), V. Marković (od 83. M. Marković), Nikolić (od 60. Stojanov), Nikolajev, Gajić, Arnautović (od 85. Mladenović), Zulfić (od 72. Grujičić), Živkov, Stanić, Gligorijević.

Čukarički je nastavio borbu za šampionsku titulu u Omladinskoj ligi Srbije, pobedom na domaćem terenu protiv ekipe Dinamo 1945 – 1:0. Strelac jedinog gola, vrednog tri boda, bio je centarfor Brđana Marko Rakonjac u 45. minutu.

Mogao je Čukarički i do ubedljivije pobede, ali je u drugom poluvremenu promašio nekoliko izglednih prilika, pre svega se to odnosi na šanse Bakića i Terzića.

Brđani su preskočili dosadašnjeg lidera, ekipu Brodarca, trenutno imaju 67 bodova, ali ekipa sa Starog sajmišta ima utakmicu manje. U narednom kolu Čukarički će gostovati OFK Beogradu, a potom ih do kraja šampionata očekuje još samo susret protiv Vojvodine na domaćem terenu.

Posle omladinaca na teren SC Rakovica izašli su kadeti Čukaričkog, koji su u derbiju 28. Kola poraženi od Teleoptika sa 1:0. Kadeti belo-crnih dva kola pre kraja ostali su na trećoj poziciji, sada sva dva boda više upravo u odnosu na tim iz Zemuna.