Omladinci Čukaričkog protiv Internacionala stigli do devete pobede u sezoni-DarioGrgić,UrošDrezgić,ViktorRogan-

Omladinci Čukaričkog protiv Internacionala stigli do devete pobede u sezoni

Internacional – Čukarički 0:3 (0:1)

Sudija: Igor Kovačević. Strelci: Rogan u 12, Grgić u 65. i Drezgić 71. minutu. Žuti kartoni: Ahmeti, Vintonji, Jakovljević (Internacional) i Kadijević (Čukarički).

INTERNACIONAL: Vranić (od 71. Velimirović), Panić, Glišić, Ahmeti (od 77. Cvijović), Vlaisavljević, Vintonji, Vujašević (od 63. Terzioski), Jakovljević, Nenadić (od 77. Mehović), Nurović (od 67. Bekić), Gusnić.

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Miladinović (od 80. Čermelj), Drezgić, Nikolić, Petković, Ajdar (od 58. Grgić), Milivojević (od 57. Golijanin), Ergelaš (od 72. Pejčić), Radić (od 80. Adžić).

Omladinci Čukaričkog došli su do vredne pobede na gostovanju Internacionalu u Rakovici. Brđani su u malom gradskom derbiju poveli već u 12. minutu, Rogan je ostao usamljen blizu druge stative i glavom je lako sproveo loptu u mrežu rivala – 0:1.

U drugom poluvremenu belo-crni su i definitivno obezbedili pobedu. Najpre je Dario Grgić, posle samo sedam minuta provedenih u igri, duplirao prednost Čukaričkog, a potom je u 71. minutu Drezgić po četvrti put ove sezone postigao pogodak, ispostavilo se za konačnih – 0:3, na asistenciju Rogana.

Posle nepotpunog 15. Čukarički je na četvrtoj poziciji sa 29 osvojenih bodova. U narednom kolu Brđani će na Carevoj ćupriji ugostiti ekipu Trajala.