Omladinci Čukaričkog dobili još jedan derbi, u gostima savladana i Crvena zvezda!-MarkoRakonjac-

Crvena zvezda – Čukarički 2:3 (0:2)

Strelci: 0:1 – Rakonjac u 15, 0:2 – Veličković u 16, 1:2 – Burmaz u 76, 2:2 – Joveljić u 76, 2:3 – Rakonjac 83. minutu. Pomoćni teren stadiona "Rajko Mitić". Žuti kartoni: Jovičić (Crvena zvezda), Nikčević, Rakonjac, Radovanović (Čukarički).

CRVENA ZVEZDA: Krstović, Milisavljević (od 31. Kukolj), Stajić (od 31. Ajdinović), Stojanović (od 73. Burmaz), Savić, Jovičić, Đorđević, Stojančić (od 31. Jočić), Joveljić, Kupusović (od 58. Velikic), Terzić.

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Rubežić, Bakić, Fratrović, Nikčević (od 85. Radojičić), Kamenović, Terzić, Rakonjac (od 85. Radovanović), Vidosavljević (od 89. Ristović), Veličković.

Čukarički je slavio u još jednom derbiju, posle ubedljivog trijumfa protiv Partizana u gostima je savladana i Crvena zvezda sa 3:2. Junak pobede bio je Rakonjac, koji je sa dva gola najzaslužniji za sedmu pobedu Čukaričkog u osam kola.

Upravo je drugi pogodak ovog momka, a treći Brđana u 83. minutu bio odlučujući. Čukarički je uvodnu inicijativu materijalizovao sa dva pogotka u isto toliko minuta. Mrežu crveno-belih načeo je Rakonjac udarcem glavom u 15. minutu, a prednost je udvostručio Veličković.

Izmene Bratislava Živkovića donele su promenu u odnosu snaga, ali se rezultat nije menjao do 76. minuta u kojem je Zvezda pogocima Burmaza i Joveljića stigla do izjednačenja. Ipak, pobedu Čukaričkom doneo je Marko Rakonjac pogotkom sedam minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.