Omladinci bolji od Rada, dva gola Rakonjca-MarkoRakonjac-

Omladinci bolji od Rada, dva gola Rakonjca

Čukarički – Rad 2:0 (1:0)

Strelac: 1:0 – Rakonjac u 12, 2:0 – Rakonjac u 68. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 200. Sudija: Uroš Ržić. Pomoćnici: Miloš Miškeljin i Nikola Milosavljević (svi iz Beograda). Žuti kartoni: Fratrović, Vidosavljević, Ignjatović, Nikčević (Čukarički), Đorić (Rad).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Bakić, Terzić (od 46. Bosančić), Rakonjac (od 85. Lončar), Nikčević (od 80. Radovanović), Radojičić, Fratrović (od 73. Daničić), Ilić, Mihailović (od 46. Markov), Vidosavljević.

RAD: Bunić, Rajković, P. Stojanović (od 70. Vukotić), Đorić, Radović, Savić, Aleksić (od 66. Stojković), Grubišić (od 66. Ivanović), Čumić (od 75. Novitović), Dejanović, L. Stojanović (od 80. Mladenović).

U poslednjem meču 19. kola Omladinske lige Srbije, Čukarički je ostvario važan trijumf protiv Rada – 2:0. Igrač utakmice bio je dvostruki strelac Marko Rakonjac

Omladinski reprezentativac Crne Gore načeo je Građevinare u 12. minutu, a u drugom poluvremenu svojim drugim golom, u 68. minutu, potvrdio je trinaestu pobedu Brđana ove sezone.

Čukarički je sada na četvrtoj poziciji, sa vda boda manje od lidera Crvene zvezde, te jednim manje u odnosu na Vojvodinu i Brodarac. U narednom kolu, u sredu, 3. aprila, belo-crni će gostovati Spartaku u Subotici.