Mihajlo Spasojević strelac za Srbiju u duelu sa Rumunima, Kaličanin odbranio penal-BojanKovačević,LazarKaličanin,MihajloSpasojević,UrošDrezgić,MitarErgelaš,ViktorRogan,JovanLukić-

Mihajlo Spasojević strelac za Srbiju u duelu sa Rumunima, Kaličanin odbranio penal

Omladinska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno u prijateljskom meču protiv Rumunije u Aradu (0:0). Trojica igrača Čukaričkog nastupala su u tom susretu, Uroš drezgić odigrao je čitav meč, Jovan Lukić je igrao do 67, Viktor Rogan do 73, a Mitar Ergelaš do 46. minuta.

Kadetska selekcija Srbije je u Segedinu poražena od Mađarske sa 4:3. Na tom susretu nastupala su trojica igrača Čukaričkog. Mihajlo Spasojević je bio strelac gola u petom minutu, na terenu je bio do 67. minuta, Bojan Kovačević je odigrao čitav meč, dok je Lazar Kaličanin stajao na golu od 46. minuta. Golman Čukaričkog je u finišu meča odbranio jedanaesterac.