Lige mlađih kategorija: Petlići brojali do 14, mlađi kadeti bolji od Crvene zvezde--

Prvi tim Čukaričkog i omladinci su minulog vikenda odmarali zbog obaveza reprezentacija, ali su ostale mlađe kategorije Brđana bile aktivne. Kadeti su, kao što smo to već pisali, slavili na teškom gostovanju u Subotici protiv Spartaka sa 4:3. Mlađi kadeti su gostovali Crvenoj zvezdi, a trijumf im je obezbedio Strahinja Borisavljević, pogotkom u 37. minutu.

Pioniri su startovali šampionat porazom na domaćem terenu od Teleoptika, gosti su bili bolji – 4:1. Gol za Brđane postigao je Nemanja Ilić u 59. minutu. Mlađi pioniri su bili više nego uspešni, na gostovanju Teleoptiku slavili su sa 8:1, golove su postigli Ašković u 9, Katanić u 10, Mitrović u 11. i 40, Delibašić u 21, 37. i 55, odnosno Marković u 45. minutu.

Najubedljiviji trijumf za vikend zabeležili su petlići, koji su na gostovanju BSK-u u Borči pobedili sa čak 14:0. Golove su postizali Vesković u 2, Lacmanović u 8, 9. i 52, Marinković u 10, Bačanin u 14, Stolić u 21, 25. i 42, Prokopijević u 38. i 69, Tašovski u 48. i Vučenović u 68. i 70. minutu.