Kadeti ispratili Kragujevčane sa četiri lopte u mreži, Šare dva puta pogodio--

Kadeti ispratili Kragujevčane sa četiri lopte u mreži, Šare dva puta pogodio

Čukarički – Apolon 4:0 (2:0)

Strelci: 1:0 – Baić u 4, 2:0 – Stajković u 28, 3:0 – Šare u 66, 4:0 – Šare u 74. minutu.

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Tašić (od 66. Đalić), Drezgić(od 50. Vićević), Nikolić, Veljović, Jovanović (od . Aćimović), Baić (od 69. Ilić), Ergelaš, Stojaković (od 62. Šare). Trener: Vladimir Kožul.

APOLON 4: Sančović, Novićević, Milošević, Riznić, Stević, Lakićević, Nikolić (od 54. Ilić), Radosavljević (od 63. Savić), Obradović (od 66. Đurić), Krstić, Davidović (od 77. Kirov). Trener: Slavoljub Kizić.

Čukarički je slavio pobedu u meču prvog kola Kadetske lige Srbije protiv ekipe Apolon 4, domaći su na terenu FK Rakovica bili bolji – 4:0. Brđani su brzo meč otvorili golom, već u četvrtom minutu precizan je bio Mihajlo Bajić, a do poluvremena prednost je duplirao Miloš Stajković.

Trener Vladimir Kožul je u drugom poluvremenu načinio pet izmena, a posebno se istakao Vuk Šare, koji je sa dva pogotka postavio konačan rezultat.

- Bili smo dominantni od početka, zasluženo smo dobili utakmicu, nadigrali smo rivala u svim segmentima. Posebno bih pohvalio momke za zalaganje, po veoma tepkom vremenu za igru – rekao je Vladimir Kožul, trener kadeta Čukaričkog.