Devetka mlađih kadeta Čukaričkog, šest golova Mitrovića, pioniri takođe brojali do devet!-MarkoArsović,NikšaDelibašić,StefanMitrović,MihajloMadžarević,MatijaAšković,Leonardo BrandoMaksimović,MihajloCvetković-

Devetka mlađih kadeta Čukaričkog, šest golova Mitrovića, pioniri takođe brojali do devet!

Uz omladince i kadete Čukaričkog, koji su na terenu SC „Rakovica“ slavili pobede protiv Internacionala, uspešni su bili i mlađi kadeti i pioniri kluba sa Banovog brda, koji su takođe slavili ubedljive trijumfe protiv rivala.

Najpre su u petak pioniri na gostovanju Voždovcu slavili sa 9:0! Čak šest golova u tom susretu postigao je Stefan Mitrović, pogađao je ovaj momak u 5, 26, 27, 31, 40. i 47. minutu, a uz njega precizni su bili još Mihajlo Cvetković u 73. i 77, odnosno Matija Ašković u 80. minutu.

Mlađi kadeti su pod komandom Momira Milete u subotu bili ubedljivi protiv Lokomotive na domaćem terenu, rezultat je takođe glasio – 9:0. Leonardo Brando Maksimović je postigao četiri, Nikša Delibašić tri gola, a po jednom su pogađali Mihajlo Madžarević i Marko Arsović.